Katalog produktów

powered by

WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz

Zestawy INA FEAD do traktorów

INA FEAD KIT Tractor

Zestawy paska osprzętu INA do traktorów

Opis produktu:

Wraz ze wzrostem liczby systemów związanych z silnikiem i układów zabezpieczających w nowoczesnym ciągniku, zwiększa się obciążenie systemu paskowego napędu urządzeń pomocniczych (FEAD). Więcej elementów oznacza bardziej złożony przebieg paska, co prowadzi do zwiększenia przenoszonych sił i wibracji. Połączenie tych czynników z ciężkimi warunkami w zabudowie silnika ciągnika i potencjalnym przedwczesnym zużyciem, oznacza prawdopodobieństwo ewentualnej awarii.

Wymiana jednego wadliwego elementu może pomóc tylko jako rozwiązanie krótkoterminowe. W wielu przypadkach prawdziwa przyczyna uszkodzeń spoczywa na innym komponencie, ale trudno jest to zlokalizować. Dlatego zalecamy pierwsze kompleksowe rozwiązanie naprawcze napędu urządzeń pomocniczych! Wszystkie uszkodzone elementy mogą być wymienione w ramach jednej naprawy, wydłużającej przebieg do następnego serwisu. Unikalny zestaw INA FEAD KIT tłumi wibracje w napędzie paska, zapewnia płynne i sprawne przekazywanie mocy.
 
Zalety:

Elementy napędu paskowego INA są zaprojektowane i wyprodukowane tak, aby spełniały wymagania oryginalnych specyfikacji dotyczących jakości, niezawodności i łatwości dopasowania, co przyczynia się do zmniejszenia przestojów i potencjalnego ryzyka awarii silnika.

Napinacz
Utrzymuje optymalne napięcie paska wieloklinowego, zapobiegając wibracjom i ślzganiu się paska.

Rolka prowadząca
Stosowana do prowadzenia paska w układzie napędowym, zapewniając płynny napęd wszystkich elementów.

Wolne koło alternatora (OAP)
Redukuje skoki obciążenia paska, obniżając poziom wibracji I chroniąc alternator i inne elementy systemu FEAD przed przedwczesnym zużyciem.

Pasek wieloklinowy
Zapewnia napęd systemu FEAD przez przeniesienie momentu obrotowego z wału korbowego.
Powrót do przeglądu
WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz
Centrum Serwisowe Schaeffler REPXPERT
Czy masz jakieś pytania albo potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas
Informacja
Dostępność: pon. - czw., w godz. 8 - 17.30, piąt. 8 -17.00
+48 22 245 85 55*
*opłata wg taryfy operatora