Katalog produktów

powered by

WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz

Rolka prowadząca marki INA

INA Deflection Pulley

Mała część od której wiele zależy

Opis produktu:

Od wielu lat, najwięksi producenci pojazdów i silników wybierają elementy układu napędu paskowego marki INA. Wysokiej jakości rolki prowadzące marki INA stosowane są zarówno w układzie napędu rozrządu, jak i w układzie napędu paska pomocniczego.

Rolki prowadzące muszą sprostać najwyższym wymaganiom pod względem hałasu pracy i długości okresu eksploatacji. Są one stosowane w celu stabilizacji newralgicznych odcinków paska, w celu uniknięcia zderzenia się ze sobą sąsiadujących elementów, a także aby prowadzić pasek, czy też zapewnić odpowiedni kąt opasania komponentów napędu pomocniczego. 

W tym celu INA opracowała precyzyjne jednorzędowe łożyska kulkowe, które są odpowiednio nasmarowane I uszczelnione. W szczególnych przypadkach można zastosować dwurzędowe stożkowe łożyska kulkowe, także odpowiednio nasmarowane i uszczelnione. Wszystkie łożyska i systemy napinające są precyzyjnie dopasowane, tak aby spełniać stawiane im wymagania. Stalowe lub plastikowe osłony zabezpieczające stosowane są w zależności od wymagań.

Rolki prowadzące marki INA to gwarancja najwyższej jakości, a tym samym prawidłowej pracy układu napędu rozrządu I układu napędu paska pomocniczego.

 
Zalety:
  • Możliwość indywidualnego zaprojektowania układu napędu pasowego
  • Precyzyjnie dopasowane do szczególnych zastosowań
  • Minimalna utrata smaru dzięki zastosowaniu odpowiedniego zapasu
  • Cicha praca przez cały okres użytkowania
  • Odporność na temperaturę oraz wpływ środowiska 
  • Najwyższa jakość w celu zapewnienia długotrwałej eksploatacji 
  • Zastosowanie w układach napędu rozrządu oraz w układach napędu paska pomocniczego
Powrót do przeglądu
WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz
Centrum Serwisowe Schaeffler REPXPERT
Czy masz jakieś pytania albo potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas
Informacja
Dostępność: pon. - czw., w godz. 8 - 17.30, piąt. 8 -17.00
+48 22 245 85 55*
*opłata wg taryfy operatora