Katalog produktów

powered by

WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz

LuK RepSet Pro

LuK_PC_RS_620326821-1634x919px.jpg
LuK_PC_RS_623312433-1634x919px.jpg
LuK_3D_Mock_Up_RepSetPro_PC_right_new-1634x919px.jpg

Zestaw naprawczy LuK RepSet Pro


Opis produktu:

Ważnym elementem systemu sprzęgła jest układ wysprzęglajacy. Wysprzęglik hydrauliczny (CSC) lub siłownik sprzęgła są zazwyczaj montowane wewnątrz obudowy sprzęgła lub na zewnątrz obudowy, czyli w miejscu gdzie komponenty są narażone na działanie wysokiej temperatury, brudu, abrazji, wilgoci czy na zaolejenie. Z biegiem czasu oraz ze zwiększającą się liczbą przejechanych kilometrów, czynniki te mają coraz większy wpływ na zużycie elementów układu hydraulicznego.

Z tego powodu, specjaliści Schaeffler Automotive zalecają wymianę wysprzęglika hydraulicznego i siłownika sprzęgła przy okazji wymiany sprzęgła. Zapobiega to kolejnym awariom i naprawom w krótkim czasie. Zestaw naprawczy LuK RepSet® Pro to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych samochodów z CSC.

Oferta zestawów LuK RepSet Pro jest cały czas rozszerzana. Oprócz zestawów dla hydraulicznych systemów z CSC, dostępne są także zestawy dla pół hydraulicznych systemów. W skład zestawu wchodzą : docisk, tarcza sprzęgła, łożysko wysprzęglające oraz siłownik sprzęgła

Zalety:
 
  • Wszystkie elementy perfekcyjnie dopasowane i wyprodukowane z zachowaniem jakości OE, w celu zapewnienia niezawodnej pracy całego systemu sprzęgła.
  • Właściwe rozwiązanie dla pojazdów z hydraulicznym lub pół hydraulicznym układem wysprzęglającym.
  • Brak konieczności zamawiania pojedynczych części, skrócenie czasu oczekiwania.
  • W zestawie zawarta instrukcja montażu, pokazująca krok po kroku proces wymiany komponentów.

 
Powrót do przeglądu
WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz
Centrum Serwisowe Schaeffler REPXPERT
Czy masz jakieś pytania albo potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas
Informacja
Dostępność: pon. - czw., w godz. 8 - 17.30, piąt. 8 -17.00
+48 22 245 85 55*
*opłata wg taryfy operatora