Katalog produktów

powered by

WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz

Sprzęgła LuK do traktorów

LuK Tractor Clutches

Nr 1 w wymianie sprzęgła do wszystkich głównych zastosowań w ciągnikach

Opis produktu:

LuK jest wiodącym producentem w zakresie technologii sprzęgła i jest dostawcą dla prawie wszystkich producentów ciągników suchych sprzęgieł lub tłumików skrętnych do łączenia silnika ze skrzynią biegów.

Sprzęgło znajduje się pomiędzy kołem zamachowym silnika a przekładnią i istnieje kilka rodzajów sprzęgieł, które muszą być dostosowane do wielu wariantów przekładni.

Sprzęgła ciągnika nie tylko muszą pełnić swoją funkcję. Często muszą też napędzać inne maszyny za pośrednictwem wałka napędowego. Wszyscy wiodący producenci ciągników polegają na trwałości, oszczędności i znakomitych parametrach tłumienia sprzęgieł do ciągników LuK.

Można liczyć na produkty o przedłużonej trwałości, nie bez powodu LuK jest światowym liderem rocznej sprzedaży sprzęgieł.

Oryginalna oferta LuK zawiera odpowiednie części do wszystkich, możliwych zastosowań, o jakości pierwszego montażu, a także komforcie działania.
 
Korzyści:

Sprzęgło pojedyńcze:
  • Obudowa ze stali prasowanej w celu zapewnienia niskich kosztów i minimalnego zapotrzebowania na przestrzeń.
  • Żeliwny docisk o dużej masie, który przy stosowaniu ze spiekanym materiałem ciernym jest bardzo odporny na temperaturę roboczą do 400 ° C.
  • Dostępne wersje ze stałym wielowypustem dla niezależnego napędu wałkiem
  • Sprężyna talerzowa zapewnia siłę docisku oraz uruchomienie sprzęgła.
Sprzęgło podwójne:
  • Nowa konstrukcja oparta na najnowszej technologii sprzęgła, wykorzystuje wentylowaną obudowę dla lepszego chłodzenia i rozpraszania ciepła.
  • Wydłużony zapasowy skok na zużycie sprężyny talerzowej pozwala na dłuższą żywotność sprzęgła
  • Część napędowa sprzęgła jest mechanicznie utrzymywana w pozycji rozłączonej przy starcie silnika.
  • Wyjątkowo solidna konstrukcja.
Powrót do przeglądu
WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz
Centrum Serwisowe Schaeffler REPXPERT
Czy masz jakieś pytania albo potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas
Informacja
Dostępność: pon. - czw., w godz. 8 - 17.30, piąt. 8 -17.00
+48 22 245 85 55*
*opłata wg taryfy operatora