Katalog produktów

powered by

WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz

Paski napędu pomocniczego INA

INA FEAD Belt

Paski napędu pomocniczego INA

Opis produktu:

Wprowadzając paski klinowe i zębate paski klinowe do swojej oferty części zamiennych, INA uzupełnia swój asortyment dla napędu pomocniczego (FEAD). Dla profesjonalnej i całościowej konserwacji tego bardzo złożonego systemu, warsztaty mogą teraz wybrać jeden kompletny zestaw FEAD KIT lub tworzyć własne indywidualne rozwiązanie naprawcze, poprzez połączenie odpowiednich elementów z bogatej oferty produktów INA FEAD. Oznacza to, że można indywidualnie dostosować zamówienia warsztatów do ich bardzo specyficznych napraw.

Paski klinowe

Podczas gdy paski klinowe są rzadko stosowane w nowych pojazdach, wciąż okazują się być bardzo istotne dla pojazdów będących w użytku. Stosowana jest w nich powierzchnia styku w kształcie litery V, mogą być także zębate w przypadku mniejszych pętli.

Paski wieloklinowe

W nowoczesnych pojazdach, najbardziej wyszukanym rozwiązaniem są paski wieloklinowe. Paski te posiadają liczne rowki w kształcie litery V, działające w kierunku wzdłużnym. Takie paski są cieńsze i powodują lepszą przyczepność przy wielu zagięciach i mniejszej średnicy kół pasowych. W związku z tym, mogą one przenosić większe obciążenia i wyższe napięcie. Aby umożliwić stosowanie w różnych pojazdach, są dzisiaj dostępne w wielu szerokościach i długościach. Dzięki dalszemu rozwojowi, oferta pasków wieloklinowych obejmuje teraz także elastyczne warianty (EPK) oraz odmiany dwustronne (DPK).
Zalety:

Wraz z napinaczami, kołami pasowymi, kołami pasowymi wału korbowego, amortyzatorami, wolnymi kołami alternatora i paskami FEAD, INA zapewnienia kompletną ofertę produktów części zamiennych, przy następujących warunkach:
  • Jakość OE wszystkich komponentów
  • Tylko jeden punkt kontaktowy dla kwestii technicznych i związanych z doborem zestawów dla pełnej konserwacji FEAD
  • Wysoki zakres pokrycia istniejącego parku samochodowego

Szczegóły oferty produktów pasków FEAD:
  • Pełna oferta pasków klinowych i wieloklinowych, a także odmian elastycznych i dwustronnych
  • Wstępny wybór zawiera 300 pasków obejmujących większość dostępnych pojazdów
  • Pełne pokrycie, w pełnym zakresie, na kolejnych europejskich rynkach, w ciągu 2016 roku
Powrót do przeglądu
WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz
Centrum Serwisowe Schaeffler REPXPERT
Czy masz jakieś pytania albo potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas
Informacja
Dostępność: pon. - czw., w godz. 8 - 17.30, piąt. 8 -17.00
+48 22 245 85 55*
*opłata wg taryfy operatora