Katalog produktów

powered by

WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz

FAG - kompletna piasta koła

FAG-HCV-Wheel-Solution-Hub-03-FAM-1-.jpg
FAG-HCV-Wheel-Solution-Hub-01-PS-1-.jpg
FAG-HCV-Wheel-Solution-Hub-02-PS.jpg

Szybka naprawa łożysk kół w pojazdach użytkowych

Opis produktu:

Wraz ze wzrostem intensywności transportu, wyższymi mocami silników i zmienionym stylem jazdy, łożyska kół pojazdów użytkowych są narażone na coraz większe obciążenia. Nic więc dziwnego, że łożyska kół w ostatnich latach ulegały ciągłemu rozwojowi.

Jest to również powód, dla którego na rynku pojawia się najnowszy produkt specjalisty od podwozi FAG: kompletna piasta FAG. Jest to wstępnie zamontowane zespół naprawczy piasty koła z uchwytem na tarczę hamulcową i wspornik koła, wtłoczonym zespołem łożyska koła FAG i wstępnie zamontowanym pierścieniem enkodera ABS. Kompletna piasta FAG jest dostarczana jako kompletna jednostka wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, takimi jak śruby i śruby.

W zależności od zastosowania, kompletna piasta FAG zawiera piastę koła, w tym sprawdzone rozwiązania naprawcze firmy Schaeffler FAG Repair Insert Unit (RIU), FAG Truck Hub Unit (THU) lub FAG SmartSET. Kompletna piasta FAG jest wstępnie zmontowana do natychmiastowego montażu na zwrotnicy, nasmarowana na cały okres eksploatacji i w zależności od konstrukcji (RIU lub THU) uszczelniona.
Zalety: 
​​
  •  Prosta naprawa na rzecz maksymalnego bezpieczeństwa i maksymalnej żywotności: wstępnie zmontowane, wstępnie ustawione i nasmarowane na cały okres eksploatacji
  • Szybka naprawa przy dużym obciążeniu warsztatu: ze względu na mniejszą złożoność, możliwe źródła błędów są eliminowane już na wstępie.
  • W 100% sprawdzona jakość: łożyska kół FAG o jakości zgodnej z OE zapewniają idealne osadzenie łożyska, dokładną głębokość osadzenia i niezbędną równowagę.
  • Wydłużone okresy międzyobsługowe dla maksymalnej mobilności: Wydłużona żywotność komponentów dzięki prostej i bezpiecznej instalacji w warsztacie. Zwiększa to jakość napraw, wydłuża okresy międzyobsługowe i zapewnia zadowolenie klientów.
  • Szybko i bezpiecznie nawet w przypadku kolejnych działań serwisowych: Kompletna piasta FAG zawiera na przykład innowacyjny FAG SmartSET. Podczas demontażu i ponownego montażu piasta zestawu FAG pozostaje zamkniętym elementem. Nie ma potrzeby ponownego montażu pierścienia wewnętrznego ani ponownego smarowania łożyska, co oszczędza dodatkowy czas warsztatu.
Powrót do przeglądu
WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz
Centrum Serwisowe Schaeffler REPXPERT
Czy masz jakieś pytania albo potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas
Informacja
Dostępność: pon. - czw., w godz. 8 - 17.30, piąt. 8 -17.00
+48 22 245 85 55*
*opłata wg taryfy operatora