Akcja Specjalna „Kierowca na medal 2020” - lista zdobywców głównych nagród

01.07.2020 / Ogólne

Headerfinish_1634.jpg
Zakończyła się nasza Akcja Specjalna „Kierowca na medal 2020”! Tomek Kuchar czeka na przybicie z Tobą piątki na jego torze „Driveland”!

Podajemy listę nagrodzonych główną nagrodą:
  1. AKURAT II HURTOWNIA - SKLEP JOANNA LASKOWSKA - CHOJNÓW    
  2. ARCAR MECHANIKA SAMOCHODOWA    ARKADIUSZ OZGA - MAŁDYTY
  3. Arkadiusz Orzechowski Zakład Mechaniki Pojazdowej    Arkadiusz Orzechowski - Chorzele
  4. Auto Centrum    KRZYSZTOF STASICA - RADZIONKÓW
  5. AUTO CENTRUM AMPER MICHAŁ JANKOWSKI - Leszno    
  6. AUTO MOTO KLINIKA KRZYSZTOF GALA - Jaworzno    
  7. Auto Naprawa    Krzysztof Marchel - JABŁONNA LACKA
  8. Auto Naprawa Dariusz Żywczak - Katowice    
  9. AUTO SERWIS    Kamil Piątek - Zblewo
  10. Auto Serwis Borek    Łukasz  Borek - Wodzisław Śląski
  11. Auto Serwis Piotr Gorajski - Nasielsk    
  12. Auto Serwis Seby - Sebastian Telus    Sebastian Telus - Opoczno
  13. Auto Serwis Strzykuły    Mariusz Kafarowski  - Strzykuły
  14. Auto-czesci    Józef Węc - Dąbrowa Tarnowska
  15. Auto-CZęści Jacek TWOREK - Nowogard    
  16. AUTO-MARK P.P.H.U. KONRAD MŁUDZIK - ŁÓDŹ    
  17. AutoNaprawa    Krystian Herta - Karwia
  18. BOCAR    DARIUSZ BOJARSKI - MAKÓW MAZOWIECKI
  19. CaRock    Aurelia Reczyńska - Dobromierz
  20. CubaCar    Jakub Kaznowski - Lubsko
  21. Dr.Cars AUTO-MECHANIKA Tomasz Moroz - Suwałki    
  22. Dream Cars Paweł Feculak - Lesko    
  23. Expert s.c.    Sebastian Dobolski - Biskupiec
  24. FHU AUTO Janusz Kotlarczyk - LESKO    
  25. FHU AUTO OK  OLENDER KONRAD    KONRAD OLENDER - BOBOLICE
  26. FHU CARSERVICE PIOTR RATAJCZYK - KAMIENNA GÓRA    
  27. Firma Handlowo - Usługowa Łukasz Buciak - Bielany Wrocławskie    
  28. FIRMA TRANSPORT DROGOWY BARBARA BARBARA PENAR    DARIUSZ KASPERKOWICZ - RYMANÓW
  29. Interpart Maciej Drozdowski - Sandomierz    
  30. Intertransport Sp. z o.o.    Mirosław Buda - Radzyń Podlaski
  31. JOTA Moto Centrum    Łukasz Kołaczkiewicz - Legnica
  32. Kamanczu.pl    Mariusz Czuba - Działdowo
  33. Karol Czarnecki    Karol Czarnecki - Radom
  34. Krzysztof Falba Mechanika Pojazdowa    Krzysztof Falba - Złotów
  35. M&P IMPORT-EKSPORT ANDRUSIUK PIOTR    PIOTR ANDRUSIUK - Leśna Podlaska
  36. Mag-Serwis Jacek Wódkiewicz - Jednorożec    
  37. Mcars    Marek Molitorys - Rymanów
  38. Mechanika i Elektromechanika Pojazdowa Cielesta Andrzej    Mateusz Cielesta - Zabrze
  39. Mechanika Samochodowa    Stanisław Kosiara - Prudnik
  40. Mechanika Samochodowa Marcin Janicki - Dębica    
  41. MIRANT Mirosław Mikołajczyk    Arkadiusz Mikolajczyk - Włoszczowa
  42. MIRBAR BARBARA DOLIWA    PRZEMYSŁAW DOLIWA - WIDAWA
  43. Moto Centrum s.c.    Piotr Stagraczyński - Dobczyce
  44. Moto-Partner    Grzegorz Tworek - Szczecin
  45. P.H.AUTO-KOR IRENEUSZ KORZENIOWSKI - DĘBNO    
  46. P.U.H. TAD-ROM    DAWID KOSTYRA - MIKOŁÓW
  47. PHU AUTO CENTRUM "PAWŁOWSKI"    MAREK PAWŁOWSKI - BYTÓW
  48. PHU Jacek Pieta    Jacek Pieta - Legnica
  49. PHU POLPOWER    DANIEL PLICHTA - ŁÓDŹ
  50. PHU Wolnik Mirosława Wolnik    Wojciech Wolnik - Rębiechowo
  51. PPUH MONIKA BOROWSK    Ryszard Borowski - Brzeg
  52. PUH Auto-Naprawa-Ostrowski    Mariusz Ostrowski - Bydgoszcz
  53. Raf-car    Rafał Chojnacki - Lipno
  54. SiemianService    Piotr Siemienowicz - Mława
  55. Sklep Motoryzacyjny U SIDORA    Robert Sidor - Lubartów
  56. STAMAR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stanisław Hałata    Jan Hałata - Mielec
  57. TM AUTO Tomasz Marciniuk    Tomasz Marciniuk - Międzyrzec Podlaski
  58. V-max Bartosz Sławianowski    Łukasz Pachulicz - Rumia
  59. WARSZTAT SAMOCHODOWY PIT STOP    Krzysztof Urbański - Szczecin
  60. W-SERVICE    MAREK WOJTAL - RYKI

Uwaga: Jeśli jesteś na liście zwycięzców, już dziś zarezerwuj sobie jeden z terminów tj. 25 lipca (sobota) lub 26 lipca (niedziela), na przyjazd do Słabomierza, na tor Driveland.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się bezpośrednio w celu ustalenia szczegółów realizacji wygranej!