Schaeffler rozszerza swoją ofertę zestawów naprawczych skrzyń biegów LuK GearBOX

17-12-05 / LuK

Zestawy LuK GearBOX do profesjonalnej naprawy skrzyni biegów

Rozwiązania naprawcze dla skrzyń biegów Ford, GM, Renault i VW

Dzięki zastosowaniu LuK GearBOX warsztaty nie muszą już zlecać naprawy skrzyń biegów zewnętrznym firmom. Teraz mogą samodzielnie przeprowadzić naprawę manualnych skrzyń biegów, a także skrzyń z podwójnym sprzęgłem oraz mechanizmów różnicowych. Każdy z tych kompleksowych zestawów naprawczych powstał w wyniku długotrwałych analiz najczęstszych przyczyn usterek skrzyń biegów. Zestaw zawiera wszystkie części niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy.

W skład zestawu wchodzą elementy eksploatacyjne, takie jak uszczelki, pierścienie uszczelniające (O-Ringi), uszczelniacze i łożyska skrzyni biegów, a także komponenty służące do usunięcia najpopularniejszych usterek. Obecnie dostępnych jest 14 zestawów LuK GearBOX, a w tym roku Schaeffler poszerza ofertę o kolejnych 20 zestawów do zastosowania w skrzyniach biegów w samochodach Ford, GM, Renault i Volkswagen.

Tabela dostępna w prawej górnej części strony pokazuje aktualnie dostępne i planowane referencje zestawów naprawczych LuK GearBOX i ich zastosowanie.

Nowe opakowanie, więcej modeli – w tym roku Schaeffler rozszerza swoją ofertę LuK GearBOX, dostępną wcześniej pod marką INA.

Schaeffler zaprezentował zestawy naprawcze po raz pierwszy pod marką LuK podczas targów Automechanika Birmingham, które odbyły się w czerwcu 2017.

Od kiedy nastąpiła zmiana marki z INA na LuK, wszystkie rozwiązania naprawcze dla skrzyń biegów dostępne są w Schaeffler pod marką LuK. “Nasza oferta jest zawsze dostosowywana do potrzeb warsztatów oraz oparta na procedurach napraw”, tłumaczy Rouven Daniel, kierownik działu Transmission w Schaeffler Automotive Aftermarket. “Pracownicy warsztatów kojarzą markę LuK ze skrzyniami biegów. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest aby zestawy GearBOX także były dostępne pod tą marką.”

Ponad 20 nowych zestawów naprawczych dla skrzyń biegów manualnych oraz z podwójnym sprzęgłem, a także mechanizmów różnicowych – w samochodach marek Ford (zdjęcie powyżej), GM, Renault i Volkswagen. Zestawy wprowadzane właśnie do oferty na rynku motoryzacyjnych części zamiennych.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące nowego portfolio – takie jak instrukcje naprawy, informacje o produktach i usługach – dostępne są na portalu REPXPERT (www.repxpert.pl).