Nowy katalog części zamiennych LuK 2018/2019 - Poszerzenie oferty firmy Schaeffler

18-07-16 / LuK

Nowy katalog części zamiennych LuK 2018/2019 - Poszerzenie oferty firmy Schaeffler

Katalog części zamiennych LuK 2018/2019 zawiera teraz, po raz pierwszy, zestawy do naprawy skrzyń biegów

Nowa edycja katalogu części zamiennych Schaeffler, LuK Transmission Systems 2018/2019, zawiera ponad 3000 różnych części zamiennych do naprawy sprzęgieł i skrzyń biegów dla pojazdów ponad 60 producentów. Niniejsza oferta do pojazdów z roczników od 1998 do 2018 roku obejmuje ponad 95 procent floty samochodowej w Europie Zachodniej.

Najnowsza wersja katalogu części zamiennych LuK Transmission Systems 2018/2019 dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych zawiera teraz oprócz sprzęgieł, podwójnych kół zamachowych i elementów siłowników, dodatkowe rozwiązania do suchych podwójnych sprzęgieł i, po raz pierwszy, rozwiązania naprawcze do skrzyni biegów - takie jak LuK GearBOX i LuK RepSet CVT.

Nowością są kolejne referencje części zamiennych grupy LuK RepSet 2CT. Schaeffler oferuje teraz to rozwiązanie naprawcze do suchych podwójnych sprzęgieł w pojazdach Alfa Romeo, Fiat, Hyundai, Kia i Renault. Ale nie tylko to. Katalog części zamiennych zawiera teraz także, po raz pierwszy, rozwiązania naprawcze do skrzyń biegów. Należą do nich LuK GearBOX - kompletne rozwiązanie do przekładni manualnych i z podwójnym sprzęgłem oraz mechanizmów różnicowych tylnych osi – a także LuK RepSet CVT do naprawy automatycznych, bezstopniowych skrzyń biegów.

Jasny układ i logiczna struktura katalogu oznacza, że zarówno dystrybutorzy jak i pracownicy warsztatów mogą szybko znaleźć części zamienne i dokonać naprawy. Typ pojazdu, rok modelowy i grupa części - w tym wersje dla konkretnego pojazdu - można łatwo zidentyfikować dzięki jego graficznej strukturze i użyciu łatwych do zrozumienia symboli. Jak zawsze, wszystkie informacje w katalogu dostępne są w pięciu językach - niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim i hiszpańskim.

Warsztaty mogą uzyskać katalog części zamiennych LuK Transmission Systems 2018/2019 do samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych od partnerów handlowych firmy Schaeffler. Dodatkowe informacje - takie jak części do pojazdów z wcześniejszych lat produkcji oraz kompletna oferta firmy Schaeffler dla rynku części zamiennych do samochodów - są dostępne w katalogu online na portalu warsztatowym REPXPERT oraz w katalogu online firmy Schaeffler =>Katalog