Oferta zestawów naprawczych FAG jako wysokiej jakości alternatywa

18-05-14 / FAG

Oferta zestawów naprawczych FAG jako wysokiej jakości alternatywa

Lista referencji do pojazdów użytkowych

Jakich referencji FAG dotyczy informacja?

Informacja obejmuje wszystkie referencje łożysk o następującej konstrukcji:

  • Łożysko stożkowe (TRB)
  • Zestaw łożysk (IU)
  • Moduł piasty (THU)
  • Moduł osi (TAM)
  • Kompaktowy zestaw naprawczy (RIU)

FAG oferuje innowacyjne zestawy naprawcze łożysk kół już od wielu lat. Tego typu rozwiązania, umożliwiają obniżenie kosztów eksploatacyjnych przedsiębiorstwa transportowego przy stosowaniu produktów wysokiej jakości.

Z uwagi na różnice konstrukcyjne niektórych zestawów naprawczych FAG, w stosunku do oryginalnych części zmiennych (OES), nie jest możliwe jednoznaczne przyporządkowanie tych referencji w elektronicznym katalogu. Dla przykładu, producent samochodu użytkowego lub osi stosuje zestaw łożysk (IU) w fabryce, natomiast FAG oferuje w to miejsce kompaktowy zestaw naprawczy.

Jak dokonać właściwego doboru części?

W najgorszym przypadku odnalezienie właściwego zestawu naprawczego FAG z użyciem oryginalnego numeru może być niemożliwe.

W celu rozwiązania problemu, Schaeffler Automotive Aftermarket publikuje listę zestawów RIU, które można zidentyfikować używając numerów OE.

Lista zawierająca wszystkie RIU, które różnią się konstrukcyjnie od części oryginalnych jest dostępna w pliku, który można ściągnąć w górnej, prawej części strony.