Schaeffler rozszerza gwarancję na zestawy sprzęgieł do samochodów ciężarowych
do 3 lat

17-11-16 / Ogólne / LuK

Schaeffler rozszerza gwarancję na zestawy sprzęgieł do samochodów ciężarowych<BR>do 3 lat<BR>

Przedłużona gwarancja na produkty LuK RepSet CV

Od dnia 1.12.2017 Schaeffler Polska udziela przedłużonej do 3 lat gwarancji na zestawy LuK RepSet CV do samochodów ciężarowych.

Schaeffler pod marką LuK oferuje najwyższej jakości produkty w tym produkty do samochodów użytkowych.

„Pierwszomontażowa jakość oraz wysoka trwałość zestawów sprzęgieł do samochodów ciężarowych LuK zdecydowała, że postanowiliśmy zaoferować naszym klientom rozszerzone warunki gwarancji na ten produkt” – mówi Krzysztof Künstler Dyrektor Automotive Aftermarket Schaeffler Polska sp. z o.o.

Wszystkie sprzęgła LuK RepSet CV zakupione od dnia 1.12.2017 u wszystkich Dystrybutorów Schaeffler w Polsce będą miały rozszerzony, 3-letni okres gwarancji. Warunkiem jest przedstawienie dowodu zakupu, zgodnie z dotychczasowymi zasadami.

LuK_RepSet_CV_776.jpg

LuK RepSet® oferowany przez Schaeffler Automotive Aftermarket – zawiera tarczę sprzęgła, docisk i klasyczne lub hydrauliczne łożysko – super wytrzymałe rozwiązanie dla samochodów ciężarowych.

Nowa generacja okładzin LuK w zestawach LuK RepSet® to mniej przestojów a więcej pracy pojazdu w trasie. W zależności od stylu jazdy i warunków pracy pojazdu – do 30 procent lepsza wytrzymałość całego układu sprzęgła.