Nowy katalog części zamiennych firmy Schaeffler do samochodów dostawczych 2020/2021

2020-01-05 / FAG, INA, LuK

ds30976.jpg

Oferta części zamiennych marek LuK/INA/FAG do samochodów dostawczych w jednym katalogu.

Schaeffler po raz pierwszy łączy całą ofertę dla szybko rozwijającego się segmentu samochodów dostawczych w jednym katalogu. Dystrybutorzy i pracownicy warsztatów znajdą tutaj wszystkie najważniejsze informacje dotyczące części dla układu przeniesienia napędu, silnika oraz podwozia, w 65 kategoriach produktów .

Szybkie i łatwe naprawy samochodów dostawczych przy użyciu rozwiązań naprawczych dostosowanych do potrzeb operatorów flot i firm transportowych – to właśnie oferuje Schaeffler wraz ze swoimi markami LuK, INA i FAG. Po raz pierwszy rozwiązania naprawcze wszystkich marek zostały zebrane w jednym katalogu. Kompleksowe kompendium obejmuje 2200 różnych zastosowań w pojeździe dla 35 najpopularniejszych modeli samochodów dostawczych na rynku europejskim, od 15 producentów. Dla przykładu, w katalogu znajdziemy przekrojową ofertę części zamiennych dla pojazdów takich jak Ford Transit, Mercedes-Benz Sprinter i VW Transporter, które stanowią obecnie większość w segmencie samochodów dostawczych. W katalogu znajduje się ponad 3000 artykułów, między innymi zestawy LuK GearBOX do naprawy skrzyń biegów, zestawy LuK DMF ze sprzęgłem przeciążeniowym, zestawy naprawcze łożysk kół FAG, a także elementy układu kierowniczego oraz zwieszenia.

Przejrzysta i logiczna struktura katalogu umożliwia szybkie wyszukanie właściwych części zamiennych.

Dodatkowe informacje - takie jak części do pojazdów z wcześniejszych lat produkcji oraz kompletna oferta firmy Schaeffler dla rynku części zamiennych do samochodów, aktualizowane na bieżąco - są dostępne w katalogu online na portalu warsztatowym REPXPERT oraz w katalogu online firmy Schaeffler => Katalog