Schaeffler prezentuje gamę części zamiennych do podwozia pod marką FAG

2019-07-05 / FAG

FAG-pc-track-control-arm_1634.jpg
FAG-pc-tie-rod-end_1634.jpg

Schaeffler  Automotive  Aftermarket  prezentuje  nową  ofertę  części  zamiennych  do naprawy  podwozi!
 
  • Unikalny asortyment elementów zawieszenia i zestawów naprawczych
  • Elementy  podwozia  i  układu  kierowniczego,  wały  napędowe,  elementy zawieszenia oraz łożyska – od 1 czerwca pod marką FAG
  • Niezmiennie wysoka jakość – w każdym detalu i całym asortymencie produktów
Już od 1. czerwca 2019 r. specjaliści rynku motoryzacyjnego poszerzyli portfolio marki FAG o elementy układu kierowniczego,  wały napędowe i elementy zawieszenia. Wraz z dotychczasowym asortymentem łożysk będzie to stanowiło unikalną ofertę rozwiązań naprawczych do profesjonalnej naprawy samochodów.
Ten krok jest konsekwencją szeroko zakrojonej strategii jakości Schaeffler, której działania znajdują odzwierciedlenie zarówno w produktach oferowanych na rynku części zamiennych, jak i szytych na miarę zestawach naprawczych. Jakość produktów obejmuje nie tylko materiały z których są one wykonane, ale również etap projektu i produkcję. 

„Stosując wytrzymałe i zwiększające wydajność technologie powlekania oraz uszczelniania, niemiecki koncern oferuje niezmiennie wysoką jakość dla wszystkich produktów w naszej ofercie”  –  tłumaczy dr Robert Felger, President Product Management and R&D w Schaeffler Automotive Aftermarket.
„Każda, nawet najmniejsza część, jest opracowywana i sprawdzana zgodnie z normami jakości Schaeffler.”
Marka FAG, to ponad 130 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji zarówno pojedynczych elementów, jak i zaawansowanych modułów podwozia dla producentów samochodów. Schaeffler prezentuje swoje zaangażowanie w rozwój przyszłościowych technologii podwozia opracowując innowacyjne i niepowtarzalne produkty, takie jak elektroniczny stabilizator, czy inteligentny moduł napędu.

Koncepcja jakości Schaeffler zakłada również umożliwienie warsztatom przeprowadzenie szybkiej i trwałej naprawy. W odpowiedzi na wymagania warsztatów, Schaeffler poszerzył swoją ofertę akcesoriów ze szczególnym uwzględnieniem
najpopularniejszych modeli europejskiego parku samochodów. Zestawy naprawcze FAG zawierają wszystkie niezbędne części i akcesoria montażowe, takie jak śruby, czy nakrętki. Wszystko w jakości OE. Dzięki temu pracownicy warsztatów mają pewność, że zawsze otrzymają wysokiej jakości części zamienne oraz zestawy naprawcze do naprawy podwozia.