Schaeffler REPXPERT - Nowa formuła szkoleniowa

Szkolenie techniczne Schaeffler REPXPERT - 27 lutego 2019

TMX_7955 X_1634.jpg
Szkolenie_27_02_2019_B_1634.jpg
Szkolenie_27_02_2019_C_1634.jpg
Szkolenie_27_02_2019_D_1634.jpg

W dniu 27 lutego 2019 r. firma Schaeffler zaprosiła mechaników z Warszawy i okolic na szkolenie obejmujące wiedzę o produktach Luk, dotyczącą Dwumasowych Kół Zamachowych. Było to pierwsze szkolenie w tej formule, zorganizowane przez Schaeffler Polska i przeprowadzone w Mobilnym Centrum Szkoleniowym Schaeffler REPXPERT.
Szkolenie
Szkolenie, prowadzone przez znakomitego specjalistę w tematyce DKZ, Jerzego Horbatego, zgromadziło kilkunastu mechaników, którzy żywo reagowali w trakcie dynamicznej prezentacji, a także wykazywali sporą aktywność, zarówno zadając wiele pytań podczas części teoretycznej, jak i chętnie angażując się w działania podczas praktycznych demonstracji.


Rezultaty

W ramach podsumowania spotkania, uczestnicy wypełnili test umożliwiający uporządkowanie zdobytych wiadomości i otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę.
Przeprowadzone na gorąco konsultacje, stanowią dobrą podstawę oceny poziomu i jakości szkolenia oraz źródło wniosków umożliwiających dokonanie ewentualnych ulepszeń, zmian w programie lub organizacji.
Uczestnicy pozytywnie ocenili szkolenie we wszystkich jego aspektach, a także wyrazili zainteresowanie udziałem w kolejnych, podobnych przedsięwzięciach. Zadeklarowali również gotowość do rekomendowania szkolenia swoim znajomym i kolegom z branży.


Wnioski

Schaeffler REPXPERT zamierza odpowiedzieć na potrzeby mechaników i przewiduje organizowanie podobnych szkoleń w niedalekiej przyszłości. O szczegółach, z pewnością, poinformujemy na portalu REPXPERT.

Zestaw dostępnych tematów przedstawia broszura do pobrania w prawej, górnej części strony.

Przypominamy także o szkoleniach, które są organizowane we współpracy z dystrybutorami, u których należy zasięgać szczegółowych informacji dotyczących konkretnych terminów i lokalizacji. 
Informacja o najbliższych terminach jest dostępna w Kalendarzu Szkoleń portalu REPXPERT