NEW

Twoja aplikacja REPXPERT już jest!

2021-05-11 / Schaeffler

Twoja_aplikacja-1_1634.jpg

Najszerszy zakres usług warsztatowych teraz w Twoim telefonie!

Teraz możesz uzyskać dostęp do przydatnych informacji technicznych z dowolnego miejsca. Portal warsztatowy Schaeffler REPXPERT pojawia się na Twoim tablecie i smartfonie, aby uprościć codzienne życie warsztatowe dzięki nowej aplikacji mobilnej REPXPERT.
Podstawowe narzędzie dla fachowca zajmującego się naprawami, który może teraz przeprowadzić wyszukiwanie i dobór części bez konieczności uzyskiwania dostępu do komputera. Filmy instruktażowe, skaner kodów, momenty dokręcania dwumasowych kół zamachowych i zintegrowany katalog TecDoc.

Ponadto będziesz mieć dostęp do przydatnych i dostępnych tylko na portalu informacji na temat całej gamy produktów marki Schaeffler na rynku samochodowych części zamiennych: LuK, INA i FAG.

Nie pobrałeś jej jeszcze?
Nowa aplikacja REPXPERT jest dostępna bezpłatnie i bez ograniczeń użytkowania dla systemów iOS i Android, w tym z pełnym dostępem do TecDoc.

TecDoc. Najpotężniejsza wyszukiwarka

Twoja_aplikacja-2_817.jpg

Nowa aplikacja REPXPERT zapewnia bezpłatny i nieograniczony dostęp do katalogu TecDoc, niewątpliwie najpotężniejszej wyszukiwarki części zamiennych wszystkich producentów. Wyszukaj według numeru referencyjnego lub pojazdu lub zaloguj się, aby znaleźć szukaną część zamienną. Ponadto będziesz mieć pełne i wyłączne informacje o całej gamie LuK (przeniesienie napędu), INA (silnik) i FAG (podwozie).

Zeskanuj swoje kody

App-817x460px-4.jpg

Chcesz sprawdzić swoje najnowsze zamówienie na części zamienne? Czy chcesz mieć pewność, że montujesz odpowiednią część zamienną? Dzięki nowej aplikacji REPXPERT nie będzie to już problemem, ponieważ zawiera praktyczny skaner. Będziesz musiał po prostu zeskanować kod kreskowy produktu i będziesz mieć dostęp do wszystkich informacji.

Filmy instruktażowe

Twoja_aplikacja-6_817.jpg

Dzięki nowej aplikacji REPXPERT będziesz mieć na wyciągnięcie ręki najbardziej kompletny wybór filmów instruktażowych, przygotowanych przez naszych specjalistów. Wykonuj najbardziej skomplikowane naprawy mechaniczne z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa dzięki najbardziej szczegółowym materiałom audiowizualnym: wymiana suchego lub podwójnego sprzęgła mokrego LuK RepSet 2CT, naprawa skrzyni biegów za pomocą LuK GearBox lub wymiana paska rozrządu za pomocą Zestawu paska rozrządu INA nigdy nie były tak proste.

Momenty dokręcania dwumasowych kół zamachowych

Twoja_aplikacja-5_817.jpg

Aby ułatwić wyszukiwanie informacji w trakcie pracy, w części Punkty kontrolne znajdziesz wszystkie momenty dokręcania i wartości parametrów dwumasowych kół zamachowych. Wystarczy wpisać numer OE lub EAN, aby uzyskać niezbędne informacje i zapewnić profesjonalny montaż.