NEW

Aplikacja REPXPERT Mobile

2021-04-15 / Ogólne

Przydatne dane, dzięki mobilnej aplikacji REPXPERT, zawsze pod ręką

Dzięki aplikacji Schaeffler REPXPERT uzyskasz informacje, dokumentację i wsparcie techniczne, dotyczące produktów marek LuK, INA i FAG.

Aplikacja umożliwia również dostęp do najbardziej aktualnego katalogu produktów w zakresie przeniesienia napędu, naprawy skrzyni biegów, silnika i podwozia.
Wyszukiwarka ułatwia znalezienie potrzebnej części zamiennej! Możesz szukać po VIN, YMME i po numerze części. Możesz nawet uzyskać informację o zamiennikach, aby znaleźć oryginalne elementy LuK, INA i FAG.

W aplikacji znajdziesz również filmy i instrukcje montażu. Aplikacja umożliwi ci także połączenie się z infolinią techniczną Schaeffler, aby uzyskać pomoc ze strony specjalistów Schaeffler.
W krótkim klipie pokazujemy dwa różne sposoby dostępu do prawie 3,9 miliona instrukcji napraw. Jeśli masz już produkt pod ręką, możesz skorzystać ze zintegrowanego skanera kodów kreskowych.

Ścieżka 1, w oparciu o zestaw paska rozrządu INA (530 0090 10), ilustruje, w jaki sposób można uzyskać dostęp do strony szczegółów TecDoc ze wszystkimi ważnymi specyfikacjami produktów i referencjami OE bezpośrednio, skanując kod EAN. W tej opcji aplikacja oferuje bezpośredni link do „instrukcji napraw”, które są optymalnie przygotowane dla urządzeń mobilnych.

Ścieżka 2 obejmuje wyszukiwanie pojazdów: wystarczy wybrać typ pojazdu i określoną grupę montażową, a uzyskasz pełny dostęp do stron produktów wielu producentów na rynku motoryzacyjnym, które pasują do Twojego pojazdu.

Wypróbuj to od razu.
 
Pobierz aplikację tutaj za darmo i korzystaj z wielu innych funkcji: