Nowy katalog części zamiennych firmy Schaeffler do samochodów dostawczych 2018/2019

02.10.2018 / LuK, FAG, Ruville, INA

Katalog części zamiennych firmy Schaeffler 2018/2019 zawiera teraz pełną ofertę części zamiennych LuK/INA/FAG oraz Ruville do samochodów dostawczych.

Nowa edycja katalogu części zamiennych Schaeffler, zawiera części zamienne do naprawy pojazdów dostawczych większości producentów.

Wszystkie produkty do samochodów dostawczych są produkowane po to, aby zwiększyć mobilność i zmniejszyć koszty eksploatacyjne. Celem jest stworzenie i rozwijanie trwałych i optymalizujących koszty rozwiązań w zakresie napraw oraz portfolio obejmującego wiele marek najważniejszych pojazdów.

Schaeffler dzięki swoim łatwym i szybkim w montażu rozwiązaniom naprawczym wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Oprócz kosztów utrzymania pojazdu decydujące są przede wszystkim czasy przestoju spowodowane naprawami. Im łatwiejsze w montażu jest dane rozwiązanie, tym szybciej pojazd wróci na drogę. Wysokiej jakości produkty o długiej żywotności zapewniają dodatkowo dłuższe interwały serwisowe. Schaeffler dostrzega te specjalne oczekiwania i ukierunkowuje swoje portofolio za pomoca wszystkich czterech marek – LuK, INA, FAG i Ruville – jeszcze mocniej na potrzeby klientów z zakresu przedsiębiorstw transportowych i operatorów flot pojazdów. Asortyment obejmuje podzespoły i rozwiązania w zakresie napraw napędu, silnika i zawieszenia – najwyższej jakości, wszystko z jednego źródła.

Najnowszy katalog można pobrać w prawej, górnej części strony