Organizacja szkoleń

SAAM_Success_1634x919px_210515.jpg

Wszystko na temat organizacji naszych szkoleń

Jakie szkolenia znajdują się obecnie w ofercie Schaeffler REPXPERT?
Dzięki nowym modułom szkoleniowym oraz szczegółowej analizie dotychczasowych szkoleń, firma Schaeffler przekazuje obecnie wiedzę z zakresu swoich produktów oraz rozwiązań naprawczych w sposób najlepiej odpowiadający oczekiwaniom mechaników. Prosta struktura z podziałem na przeniesienie napędu, silnik oraz technikę zawieszenia, zapewnia bezproblemowe odnalezienie interesującego zagadnienia wśród tematów REPXPERT.
Szczegółowe zestawienie proponowanych przez Zespół Szkoleniowy Schaeffler tematów jest dostępny po kliknięciu na zakładkę KATALOG SZKOLEŃ

​​​​​​​Dla kogo przeznaczone są szkolenia Schaeffler REPXPERT
Szkolenia mogą stanowić źródło fachowej wiedzy zarówno dla pracowników warsztatów oraz dystrybutorów, jak i rzeczoznawców, techników samochodowym oraz nauczycieli i uczniów szkół zawodowych.

​​​​​​​Jaka jest forma i terminy szkoleń?
Szkolenia mogą mieć charakter zarówno stacjonarny, kiedy to w niewielkiej grupie prezentowane są określone zagadnienia przy wsparciu praktycznymi ćwiczeniami wykonywanymi na odpowiednich eksponatach i z użyciem specjalistycznych narzędzi. 
Mogą również odbywać się w sieci i wówczas dzięki odpowiednio wyposażonej sali szkoleniowej, transmisje ze szkolenia, a także później zarejestrowane sesje, są dostępne online. 
Część szkoleń online ma charakter zamknięty, wymagający specjalnej rejestracji, zazwyczaj zakończone są certyfikacją uczestników. Inne, dostępne są dla wszystkich zainteresowanych.

​​​​​​​Szczegółowy terminarz i rodzaje dostępnych szkoleń zobaczyć można po kliknięciu na zakładkę KALENDARZ SZKOLEŃ

​​​​​​​SZKOLENIA ORGANIZOWANE WE WSPÓŁPRACY Z DYSTRYBUTORAMI
Odrębną kategorię szkoleń stanowią te, które są organizowane przez Zespół Szkoleniowy Schaeffler, w ścisłej współpracy z dystrybutorami. Oznacza to, że Schaeffler wspiera szkolenie, przede wszystkim, od strony merytorycznej, natomiast kwestie organizacyjne pozostają w gestii dystrybutora, a wszelkich informacji na temat określonego szkolenia należy oczekiwać od jego lokalnego przedstawiciela. Do niego również należy zgłaszać deklarację uczestnictwa i w porozumieniu z nim dokonywać rejestracji. 

​​​​​​​Kalendarz tego rodzaju szkoleń jest dostępny TUTAJ
WIĘCEJ OPCJI

Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych usług: Katalog TecDoc, instrukcje instalacji i wideo, program bonusowy i aktualne informacje techniczne o naszych produktach.

Zarejestruj się teraz