O nas

Schaeffler Headquarter Langen
Schaeffler kształtuje mobilność przyszłości już dziś


Grupa Schaeffler

Grupa Schaeffler jest zintegrowanym, wiodącym, globalnym dostawcą dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej. Spółka stawia na najwyższą jakość, doskonałe technologie i silne zdolności innowacyjne. Grupa Schaeffler daje istotny wkład w przedsięwzięcie "Mobilność jutra" w postaci komponentów o wysokiej precyzji i systemów stosowanych w silnikach, skrzyniach biegów i podwoziach, a także łożysk tocznych i prostych rozwiązań o wielu zastosowaniach przemysłowych.

Firma technologiczna osiągnęła w roku 2020 przychody w wysokości około 12,6 mld euro. Z około 83.300 pracownikami, Schaeffler jest jedną z największych na świecie firm rodzinnych. Posiada ogólnoświatową sieć zakładów produkcyjnych, zaplecze badawczo-rozwojowe i firmy handlowe w około 170 lokalizacjach w ponad 50 krajach.


Schaeffler Automotive Aftermarket

Wszystkie produkty i rozwiązania naprawcze oferowane przez Schaeffler Automotive Aftermarket charakteryzują się zaawansowaną technologią oraz jakością produktów oferowanych na pierwszy montaż (OE). Oferta specjalistów Aftermarketu obejmuje wszystkie elementy niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy – od części zamiennych w jakości OE, poprzez zestawy naprawcze aż po specjalistyczne narzędzia. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej oferty na rynku dla układów przeniesienia napędu, silników oraz zawieszenia w samochodach osobowych, lekkich pojazdach użytkowych, pojazdach ciężarowych, autobusach i traktorach - do zastosowania we wszystkich klasach i modelach pojazdów.
Dowiedz się więcej o naszych markach