Elementy podwozia FAG

Obecni w
każdym detalu

Elementy podwozia FAG

Podpisem potwierdzamy jakość, z której jesteśmy dumni

Od ponad 130 lat dostarczamy unikalne rozwiązania dla podwozi stawiając bezkompromisowo na jakość. Nawet najdrobniejszy element naszych części i zestawów naprawczych jest projektowany i sprawdzany przez inżynierów Schaeffler zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami jakości.

Potężny, ale łatwy w użyciu!

Korzystaj z naszej znajomości produktów

Skorzystaj z naszej obszernej wiedzy o produktach i pracuj bardziej efektywnie, odnosząc sukcesy, z wykorzystaniem naszych produktów.

Krok naprzód

Znajdź szybko wszystkie informacje, dzięki łatwej nawigacji lub za pośrednictwem skutecznej opcji wyszukiwania.

Znajdź informacje dotyczące napraw

Uzyskaj kompleksowe informacje dotyczące napraw dla każdej części zamiennej

Nasze produkty do samochodów osobowych

Stosowanie naszych części zamiennych i rozwiązań naprawczych ułatwia codzienną pracę. Jedno kliknięcie określonej grupy produktów otworzy doskonały przegląd całej naszej oferty.

Nasze produkty do pojazdów dostawczych

Poza kosztami naprawy, przestój odgrywa ważną rolę w przypadku pojazdów dostawczych (LCV). W związku z tym, firma Schaeffler oferuje efektywne rozwiązania naprawcze w zakresie przeniesienia napędu, silnika i podwozia.

Nasze produkty do pojazdów ciężarowych

Niezawodne produkty dla dużych obciążeń

W przypadku pojazdów ciężarowych, firma Schaeffler oferuje inteligentne rozwiązania naprawcze, przydatne narzędzia oraz szczegółowe informacje serwisowe, które umożliwiają bezproblemowe naprawy w zakresie skrzyni biegów, silnika i podwozia.

Nasze produkty do traktorów

Dowiedz się więcej o produktach firmy Schaeffler, z zakresu przeniesienia napędu, do traktorów

Katalog online produktów Schaeffler: LuK, INA i FAG

Aktualizowany na bieżąco katalog produktów online prezentuje pełną gamę samochodowych części zamiennych oferowanych przez firmę Schaeffler. Ponado, wszelkie informacje na temat produktów marek LuK, INA i FAG, obejmujące niemal wszystko, co jest potrzebne do profesjonalnych napraw z użyciem oryginalnych części zamiennych, poprzez rozwiązania naprawcze, aż do odpowiednich narzędzi specjalnych.